HOCHLAND (متنوع وعام)

Allrestaurants - HOCHLAND - Kazmierz, بولندا

العنوان: Okrężna 2, 64-530 Kazmierz, بولندا
الهاتف: - الموبايل: * الفاكس: *
الموقع الإلكتروني: http://hochland.pl البريد الإلكتروني: *

Hochland to nie tylko nazwa firmy - jednego z największych producentów serów w Polsce i Europie. To także marka, pod którą kryje się szeroka gama smacznych i innowacyjnych produktów.

Sery sygnowane logo Hochland dostępne są na polskim rynku od początku lat 90. Początkowo sprowadzane były bezpośrednio z centrali w Niemczech, jednak już w 1995 ruszyła ich produkcja w Kaźmierzu (sery topione), a w roku 2002 w Węgrowie (sery żółte dojrzewające i kremowe).

Oficjalny profil Hochland Polska Sp. z o.o. to miejsce, w którym dzielimy się z Wami naszą codziennością, najlepszymi serami w Polsce. Przybliżamy ważne informacje ze świata kulinariów, zachęcamy do serowego eksperymentowania w kuchni.

Hochland jest firmą rodzinną, której nazwa już od ponad 80 lat gwarantuje najwyższą jakość produktów. Sery topione, twarogowe, żółte dojrzewające, pleśniowe i wiele innych przeznaczone dla handlu detalicznego, koncepcje produktów dostosowane do potrzeb przemysłu spożywczego oraz gastronomii: Hochland jest obecny we wszystkich najważniejszych segmentach na rynku serów.

Allrestaurants - HOCHLAND - Kazmierz, بولندا Allrestaurants - HOCHLAND - Kazmierz, بولندا Allrestaurants - HOCHLAND - Kazmierz, بولندا Allrestaurants - HOCHLAND - Kazmierz, بولندا Allrestaurants - HOCHLAND - Kazmierz, بولندا

التصنيف حسب أنواع المطابخ

NEWSLETTER

البريد الإلكتروني: 

 

نــادي الـطـبـاخـيـن

شـركـات خـدمـات وتـزويـد الـمـطـاعـم

x
X